Forum Kometa - Rejestracja

Rejestrując się na witrynie "Forum projektu KOMET@" https://forum.kometa.edu.pl, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk "Nie akceptuję".

Forum działa w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji "GNU General Public License v2" zwanej też "GPL". Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptuję zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a mój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu.

Wyrażam zgodę na to, że Administrator "Forum projektu KOMET@" może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy mój temat i post.

Wyrażam zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przeze mnie informacji w bazie danych "Forum projektu KOMET@". Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez mojej zgody, ale ani "Forum projektu KOMET@", ani phpBB Limited nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych. Administracja witryny "Forum projektu KOMET@" ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny "Forum projektu KOMET@" po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.